Průmyslové pece | Realistic - partner klubu VK Karlovy Vary z.s.

Sokolovský pohár nadějí

28. 11. 2023 (zdroj: text i foto: , komentářů: )

Mladší žákyně mají za sebou opět náročný volejbalový víkend (25. - 26. 11. 2023), kdy jsme v Ústí nad Labem odehráli další kolo Sokolovského poháru nadějí. Po velmi rozpačitém úvodním zápase proti Sokolovu se naše děvčata zápas od zápasu pomalu zlepšovala ve všech herních činnostech, zejména pak v nadšení a chuti do hry. Nejhezčí zápas v sobotu byl pro nás ten čtvrtý, poslední, kdy jsme nastoupili proti domácímu týmu SKP Ústí nad Labem, který měl velmi vydatnou podporu v hledišti. Naše děvčata se však nezalekla a po velmi urputném boji nakonec zvítězila 2:1. V neděli nás čekaly ještě tři zápasy. Proti Šanovu naše hráčky obrátily vývoj zápasu, kdy po prvním vyhraném setu, v tom druhém prohrávaly 10:0. Nakonec se nám však trpělivou hrou a minimalizací nevynucených chyb podařilo vyhrát i tento druhý (na první pohled "ztracený") set. Děvčatům děkuji za podaný výkon a chuť stále na sobě pracovat. Mili a Tony