Průmyslové pece | Realistic - partner klubu VK Karlovy Vary z.s.

Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. je sportovní klub s více než 50 letou tradicí, který se zabývá pravidelným sportováním (volejbalem a beachvolejbalem) dětí a mládeže na vrcholové i rekreační úrovni.

V současné době máme 312 členů z Karlových Varů a okolí. O trénink dětí a mládeže se stará tým trenérů vyškolených Českým volejbalovým svazem. Děti a mládež od 5 let mají pravidelně 2 až 4x týdně trénink zaměřený na volejbal pod vedením zkušeného týmu trenérů. Hráčky jsou rozděleni do tréninkových skupin podle věku a dovedností. Rovněž se pro všechny hráčky snažíme zajistit soutěže a turnaje. Pravidelně se jako klub účastníme krajských, oblastních a celorepublikových soutěží v Barevném minivolejbale, kde patří naše hráčky ke špičce ve všech kategoriích. V kategorii mladších a starších žákyň jsme účastníkem krajských a oblastních turnajů, jsme pravidelným a úspěšným účastníkem Mistrovství ČR a turnajů Českého poháru žákyň. V kategorii kadetek a juniorek jsme pravidelným účastníkem ligových soutěží a účastníky Českého poháru. Již několik let pořádáme mezinárodní utkání s týmy žen, juniorek a kadetek FSV Reichenbach (Německo). Několik našich hráček je v širším výběru reprezentace ČR a naše hráčky vždy tvoří základ volejbalového týmu Karlovarského kraje na Olympiádě dětí a mládeže. Naše sportovní úspěchy nejlépe charakterizují ocenění „Nejúspěšnější sportovní tým Statutárního města Karlovy Vary“ a „Nejúspěšnější sportovní tým Karlovarského kraje“ získaná  v mládežnické kategorii. Součástí našeho klubu je i družstvo žen, které pravidelně trénuje a účastní se soutěží a turnajů.

Partneři klubu

• Volejbalový klub Karlovy Vary z.s.
  • Západní 1824/71c,
  • 360 01 Karlovy Vary