Český pohár žákyň - 3.místo ve II.skupině

26. 11. 2018 (zdroj: text i foto: , komentářů: )

Uplynulý víkend jsme pořádali II.skupinu Českého poháru žákyň.

Našim holkám se dařilo střídavě, jednou nehoře, jednou dole.

V sobotu jsme začli dobře a vyhráli 2:0 nad duchceovem. Tonda vystřídal všechny hráčky, které byly připravené hrát.

Druhý zápas byl s Orionem Praha a první set jsme ovládli jednoznačně. Uspokojení, nebo bůh ví co nás ukonejšilo a druhý set jsme řachli. Třetí jsme uhájili a vyhráli 2:1.

Poslední zápas v sobotu byl se Studiem Sport Praha. Moc jsme nevěděli co čekat a byl to pěkný zápas až do konce. První set jsme prohráli v koncovce 24:26 a druhý jsme prohráli 20:25 který byl u nás převážně o zmatcích na hřišti až to velice "sprdělo" zranění.

Do nedělní části jsme měli na začátek silného soupeře a to Žatec. Navíc naše nejlepší smečařka byla indisponávána a nemohla do celého nedělního programu zasáhnout. Zápas jsme drželi ve vyrovnané rovině v prvním setu, ale koncovka nám nevyšla. Druhý set jsme drželi vyrovnaný krok do půlky a následně jsme nebyli schopni přihrát balon a tím jsme netvořili hru. Tento zápas jsme prohráli 0:2.

Druhý nedělní zápas byl s družstven Českých Budějovic. Vyhrali jsme ho 2:0, ale jednoduché to nebylo.

Třetí a poslední zápas neděle byl s Olympem Praha. I zde to byl velice pěkný zápas z obou stran. Nahoru dolů. Chvíli vedl jeden chvíli druhý. První set jsme vyhráli 25:20 a druhý prohrály 20:25. Třetí set to byla též houpačka nahoru dolů. Nakonec s naším vítěztvím 15:13.

Holkám chci poděkovat za to co dokázaly i bez Terky v neděli. Někdy se tak děje a musíme se poprat ze vším.

Jeden povzdech je nad našimi fanoušky. Bohužel i přes to, že jsme hráli doma, tak podpora v hledišti moc nebyla. Fanoušci soupeřů byli ve většině. Myslím, že je to k zamyšlení.