Průmyslové pece | Realistic - partner klubu VK Karlovy Vary z.s.

Starší žákyně vyhrály 1. kolo krajského přeboru

23. 10. 2016 (zdroj: text i foto: Dana, komentářů: )

Starší žákyně VK Karlovy Vary

Starší žákyně vyhrály 1. kolo krajského přeboru a udělaly pomyslnou tečku za povedeným volejbalovým víkendem.

Dnes se v Chodově konalo 1. kolo krajského přeboru starších žákyň. V prvním zápase se holkám dařilo a bez sebemenšího zaváhání vyhrály 2:0 (13,12). V druhém zápase s tradičním rivalem BVC Chodov holky začaly výborným podáním a přesto, že se jim v druhé půli setu nedařilo úplně podle našich představ, nakonec první set vyhrály 25:20. Ve druhém setu se po střetu na síti zranila naše nejlepší mladší žákyně Terka a soupeřky rázem vedly 17:13. V závěru 2. setu holky předvedly opravdu skvělou hru, bojovnost  a týmového ducha a vyhrály 25:20.

Moc děkujeme všem trenérům a hráčům ostatních klubů, kteří nám v přeplněné chodovské hale vytvořili téměř domácí prostředí a jejichž fandění si opravdu vážíme.

Terko, ať to brzy přestane bolet a těšíme se, až se mezi nás vrátíš, už teď se nám stýská-:)