VK Karlovy Vary - 2016/2017

Žákyně na turnaji v Plzni vybojovaly 3.místo

10. 9. 2018 (zdroj: text i foto: , komentářů: )

O víkendu se družstvo starších žákyň zúčastnilo Velké ceny města Plzně. Turnaj byl dvoudenní, kdy v sobotu jsme hráli skupinu s Orionem Praha (1:1), Městem Touškov (1:1) a družstvem Klatov (2:0). Po rozpačitém začátku, kdy se nově sestavené družstvo sehrávalo, se holky rozehrály a bez porážky jsme postoupili do čtvrtfinále, pro nás trochu překvapivě opět proti Orionu Praha. Ve vyrovnaném zápase holky makaly naplno a i s trochou štěstí jsme Orion Praha porazili 2:0. V nedělním programu jsme pak zahajovali semifinálovým zápasem proti tradičnímu soupeři z Chodova. Holky v prvním setu překvapil mohutný nástup Chodovských a ty tak jednoznačně vyhrály první set. Ve druhém setu se nám dařilo držet krok se soupeřem, ale v koncovce byl Chodov opět lepší a vyhrál 2:0. V posledním zápase o 3. místo nás tak čekal pořádající oddíl Lokomotiva Plzeň. Holky hrály svoje maximum a oba sety byly pod jejich kontrolou a z Plzně si tak vezeme krásné 3. místo ze dvanácti zúčastněných.
Hráčky: Adéla Mazůrková, Adéla Jarošová, Tereza Havlová, Jana Vondráčková, Sára Kosířová, Daniela Schmidová, Eliška Zounarová, Adéla Vinecká, Denisa Peťovská, Eliška Kneiflová
Trenéři: Jiří Vondráček, Michal Mazůrek