
Skvělý víkend pro naše starší žákyně!!! Náš tým U16 úspěšně bojoval ve 2. kole Českého poháru v Ústí nad Labem. Hlavním cílem bylo udržet se mezi nejlepší osmičkou týmů v republice, což se podařilo na jedničku Děvčata bojovala v notně oslabené sestavě, pouze s osmi hráčkami - bez nahrávaček a vypomáhaly nám dvě mladší žákyně Sára Tomečková a Emma Kverková. I tak jsme se pustili do soupeře s vervou a odhodláním. V sobotu jsme porazili Duklu Liberec 2:0, Vršovice Praha 2:1, Střešovice 2:1, a Varnsdorf 2:0. V neděli, to jsme byli už jen v sedmi, jsme utrpěli jedinou porážku s SK Kometou Praha. Pak následovali další dva zápasy a to s domácím Volejbal Ústí nad Labem a Klatovy, oba zápasy jsme vyhráli 2:0. Holky předvedly velkou bojovnost. Atmosféra byla skvělá, děkujeme pořadatelům z Volejbal Ústí nad Labem. Tým si zaslouží obrovskou gratulaci za předvedenou hru a týmového ducha. Holky předvedly fantastické výkony a srdíčko na hřišti. Teď krátký odpočinek a brzy znovu do tréninku a na další výzvy! Děkuji všem holkám za předvedený výkon. Tony