
Naše starší žákyně U16 odjely tento víkend do Klatov, kde domácí klub SK Volejbal Klatovy pořádal 1. kolo Českého poháru U16. Mezi první osmičku, která zde mezi sebou soupeřila, jsme se probojovali v kvalifikaci, která proběhla 13. - 14. 9. na Orionu v Dolních Břežanech. Začali jsme výhrou 2:0 nad domácími hráčkami, všechny ostatní zápasy jsme však prohráli 0:2. Nejprve s Nymburskými bombami - tady jsme ještě se soupeřkami drželi krok a prohráli po velké bitvě. Další prohry už byly, bohužel, jednoznačnější - s Olympem Praha a Mikulova Praha. Tím sobotní klání skončilo. V neděli nás čekaly hráčky z VK Kralupy, Orionu Praha a TJ Baníku Příbram. Opět se nám vůbec nedařilo, krásnou hru jsme předvedli jen v prvním setu proti Orionu Praha. Naše hráčky nedodržovaly taktické pokyny, velmi kazily podání, vydřený náskok nedokázaly udržet a v koncovce ho prohospodařily, vytvářely velké množství nevynucených chyb. Na našem hřišti chybělo nadšení, bojovnost a touha po vítězství. A proto si z Klatov odvážíme pouze tři body, končíme na sedmém místě a sestupujeme tak do druhé skupiny. Věřím, že do dalšího kola ČP společně uděláme všechno proto, abychom předvedli lepší hru a větší bojovnost. Trenéři Mili a Tony.