VK Karlovy Vary - 2016/2017

Poslední zápas na MČR st.zákyň jsme nakonec po velkém boji prohráli

1. 5. 2017 (zdroj: text i foto: Michal, komentářů: )
Foto: Poslední zápas na MČR st.zákyň jsme nakonec po velkém boji prohráli

Tým VK Karlovy Vary během MČR v Hale míčových sportů

A je dobojováno. Poslední zápas na MČR st.zákyň jsme nakonec po velkém boji prohráli s Lanškrounem 1:2.

Celkově jsme vybojovali 6.misto, což je pro náš klub velký úspěch.

Holkám patří velké poděkování za předvedené výkony a skvělou hru. Verče, jejím rodičům a mateřskému oddílu z Červeného Kostelce patří též poděkování za to, že s námi mohla Verča hrát. Tondovi za jejich přípravu a dlouhodobou práci s nimi. Velký dík patří našim fanouškům a hlavně bubeníkům, jmenovitě Lukáš a Pavel.

 

Pro náš klub to je další parádní výsledek během posledních dvou sezón. Pokud budeme bilancovat, tak minulý rok 2. místo na MČR ml.žákyň, tento rok 3.místo v naší skupině 1.ligy kadetek a dnešní 6. místo na MČR st.žákyň. Pokud vezmeme v úvahu, že většina hráček z našeho družstva starších žákyň bude v této kategorii pokračovat i příští sezónu, tak se příští rok máme na co těšit-:)

 

Všem hráčkám, trenérům i těm, co nám v klubu pomáhají děkuji za skvělou reprezentaci a prezentaci našeho klubu VK Karlovy Vary.

Komentáře


Partneři klubu

  • Volejbalový klub Karlovy Vary z.s.
  • Západní 1824/71c,
  • 360 01 Karlovy Vary
  • IČO: 635 552 71
  • vkkarlovyvary@gmail.com
VK Karlovy Vary

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací