VK Karlovy Vary - 2016/2017

máme za sebou základní část 1.ligy kadetek i juniorek

5. 2. 2018 (zdroj: text i foto: , komentářů: )
Foto: máme za sebou základní část 1.ligy kadetek i juniorek

Juniorky - 

V posledním kole základní části dvakrát prohrály s VK Kralupy 0:3. Základní cast zakončily na 6. miste a v nadstavbe nas čeka Plzeň, Klatovy a Trebín. Po přepočítání a započítání výsledků, by jsme měli být průběžně na 4.místě. Z této skupiny se 4 kluby zachrání v 1.lize a poslední dva jdou do baráže o 1.ligu. Naše holky jsou šikovné a myslím, že 1.ligu zachrání.

Kadetky - 

V posledním kole vyhrály 3:0 a 3:1 nad Plzní. Druhý zápas jsme začali hodne vlažne a stálo nás to jeden set. Nakonec, ale holky vybojovaly celý zápas 3:1. tím skončila základní část 1.ligy kadetek. V zakladní části jsme uhráli první místo v tabulce a do nadstavby tak jdeme s nejlepsi možne pozice z naši skupiny. V nadstavbe nás čeka Kladno, Kralupy a Liberec. V tabulce budou započitány výsledky proti Hlincovce a Chodovu. Z druhe skupiny ( Liberec, Kladno, Kralupy) zase jejich vzájemne zápasy. Po vytvořeni této tabulky budeme ma druhém míste za Libercem o 3 body. Dva nejúspěšnejši kluby z této tabulky jdou do predbaráže o extraligu kadetek. Holkám přeji jen to nej. 

 

 

Komentáře


Partneři klubu

  • Volejbalový klub Karlovy Vary z.s.
  • Západní 1824/71c,
  • 360 01 Karlovy Vary
  • IČO: 635 552 71
  • vkkarlovyvary@gmail.com
VK Karlovy Vary

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací