Průmyslové pece | Realistic - partner klubu VK Karlovy Vary z.s.

2.liga Juniorek

4. 10. 2022 (zdroj: text i foto: , komentářů: )

4.10. Juniorky :Dnešní nedělní den jsme měli možnost poměřit síly s družstvem Jirkova. Hned v úvodu jsme, bohužel, zaspali a prohrávali 0:6. Holky ale svou bojovností ztrátu dotáhly a set v dramatické koncovce vybojovaly. Ve třetím setu jsme opět nechali Jirkov odskočit. Promícháním sestavy a oživením hry nakonec holky dokázaly urvat vítězství 3:1. Druhý zápas byl naší jednoznačnou záležitostí. Všem děkuji za předvedený bojovný výkon. Pochvalu zaslouží všechny! Nesmím zapomenout na domácí diváckou kulisu. Moc děkujeme