VK Karlovy Vary - 2016/2017

O víkendu jsme odehráli další kolo barevného volejbalu

27. 11. 2016 (zdroj: text i foto: Michal, komentářů: )
Foto: O víkendu jsme odehráli další kolo barevného volejbalu

Minivolejbalistky VK Karlovy Vary

O víkendu jsme odehráli další kolo barevného volejbalu, které tentokrát pořádal Sokolov.

Ve žlutém volejbale jsme postavili 4 družstva. Všichni si zahráli s velkou chutí a i úplní nováčci si turnaj užili. Nejzkušenějšímu družstvu Janičce a Terce utekla zlatá medaile jen o 2 uhrané balóny,takže gratulujeme ke stříbru.

Oranžový volejbal hrály až na jednu vyjímku hráčky, které mají na tuto kategorii ještě čas,takže umístění všech 3 našich družstev mezi 20.-30. místem beru jako úspěch.

Červený volejbal se hrál na 8. ZŠ v Sokolově, celkem se trunaje zúčastnilo 22 týmů z Karlovarského kraje, K. Vary měli celkem 3 týmy, nejlépe dopadl tým chlapců (J. Tetur, S. Stehlík)- kluci obsadili 6. místo. Ostatní týmy skončily na 20. a 21. místě. Všichni se snažili a bojovali a tím si zaslouží pochvalu.

Zelený volejbal se opět hrál na 8. ZŠ v Sokolově, celkem hrálo 13. týmů. Z KV přijelo celkem 5 týmů. Našim hráčům bohužel chyběla zkušenost a také se nám vůbec nedařilo podání. Náš nejlepší tým obsadil 6. místo (A. Mazůrková, L. Lacmanová, A. Růžková), ostaní hráli o poslední místa v tabulce, ale i tak nám nechyběla bojovnost a všichni si zaslouží pochvalu za snahu.

Komentáře


Partneři klubu

  • Volejbalový klub Karlovy Vary z.s.
  • Západní 1824/71c,
  • 360 01 Karlovy Vary
  • IČO: 635 552 71
  • vkkarlovyvary@gmail.com
VK Karlovy Vary

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací