
Sokolov uspořádal o víkendu 4. kolo Barevného minivolejbalu Do turnaje se přihlásilo hodně týmů a proto pořadatel rozdělil jednotlivé kategorie do dvou tělocvičen. Velkou výzvou to bylo pro rodiče i pro trenéry. Na následujících řádcích najdete jejich hodnocení. V modré a zelené barvě jsme se v neděli (9.2.) potýkaly s velkou marodkou a tak se stalo, že v jednom týmu byly i holky, které spolu nikdy nehrály. Na výsledcích to ale nebylo poznat. Emma s Áďou zvítězily v modre barvě a domů si odvezly zlatou medaili. Hrály pouze ve dvou a po drobných počátečních neúspěších nečekaly, že budou stát na bedně. Věřím, že se nejen ony dnes přesvědčily, že pár proher ve výsledku nic neznamená. Důležité bylo bojovat o každý míč a to se jim povedlo. Za sebou totiž nechaly dalších 14 týmů. V zelené barvě ve které bylo přihlášeno 12 družstev si nejlépe vedly Anetka s Verčou,ty skončily na 5. místě. Všem holkám moc děkuji za skvělou reprezentaci našeho klubu a vzájemnou podporu na hřišti. Bára I Lenka přinesla krátké shrnutí oranžové barvy na turnaji v Sokolově. Celkem se zúčastnilo 18 týmů za naše barvy pouze 2 družstva. Mrzí mě takhle malá účast, nicméně holky hrály skvěle. Natka s Viky vybojovaly bronzovou medaili. Verča s Eliškou obsadily krásné 10.místo. Skvělá práce holky.... Jen tak dál. Děkuji. Lenka Holky v červené barvě v sobotu mají VELKOU pochvalu!! Za hru, za týmovost, bojovnost a za fandění!! Celkem bylo 27 týmů. Všichni se umístili na krásných místech. Nejlépe Kačka s Amálkou 11.místo, Kiky s Natkou 15.místo a Áďa s Amálkou 17.místo. Všechny hrály skvěle byla jsem moc pyšná na to, co předvedly!!! Každým turnajem se zlepšují. Příště nás snad bude víc týmů. Také poděkování rodičům za podporu z hlediště, jste nejlepší!!!!! Šárka